نحوه ارسال سفارشات

نحوه ارسال سفارشات در فروشگاه پی سی فای

 

از آنجایی که ارسال لپ تاپ و تجهیزات کامپیوتری از حساسیت نسبتا بالایی برخوردار است ، فروشگاه اینترنتی پی سی فای به منظور جلب رضایت مشتریان خود ، از سرویس های مطمئن که سلامت فنی دستگاه های ارسالی را تضمین می نمایند استفاده می کند . 

تیم خدمات مشتریان پی سی فای ، در تمامی مراحل ثبت سفارش تا ارسال کالا در کنار شما خواهد بود و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال نیز آماده پاسخگویی است . 

خبر خوش اینکه ، سرویس های ارسال و سلامت فنی ، برای مشتریان گرامی هزینه ای در بر نخواهد داشت .

 بنابراین در هر نقطه از کشور عزیزمان که باشید ، می توانید با انتخاب یکی از روش های ارسال ، سفارش خود را بدون دردسر ، سریع ، رایگان و سالم دریافت نمایید .خبر خوش تر این که با خرید از سایت ما یک عدد کیف لپ تاپ,لیبل کیبرد …دریافت خواهید کرد.

روش های ارسال کالا بسته به سرویس های محل سکونت مشتریان گرامی ، متفاوت است . سفارشات مشتریان تهرانی توسط پیک درون شهری ، تیپاکس یا پست ، ارسال می گردد و مشتریان عزیز شهرستانی نیز با توجه به خدمات ارائه شده در شهر مقصد ، از طریق یکی از  روش های ارسال تیپاکس ، پست یا باربری بین شهری قادر به دریافت سفارشات مورد نظر خود خواهند بود . بدیهی است که هزینه تمامی روش های ارسال بر عهده شرکت پی سی فای خواهد بود .

گفتنی است که در روش ارسال با تیپاکس ، کالاها دارای بیمه و تضمین سلامت فنی هستند و در صورت ارائه خدمات تیپاکس در شهر مقصد ، ارسال کالا توسط تیپاکس دارای الویت خواهد بود.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!